Абітурієнту

Контакти:
тел. відповідального на кафедрі:
0980349840, 0963252032
E-mail: palamar1alena@knu.edu.ua, poshtasashka@knu.edu.ua

Сайт кафедри: https://geodezii.knu.edu.uaКриворізький національний університет


Будівельний факультет


здійснює підготовку фахівців
за спеціальністю
193 "Геодезія та землеустрій"


Бакалавр
Магістр

Форма навчання:
денна, заочна

Чому слід обрати спеціальність 193 «Геодезія та землеустрій»

 

Уміння геодезиста потрібні в різних сферах діяльності  ̶ в будівельній, гірничій, із землеустрою, при зведенні будинку, шосейної дороги або моста, картографуванні територій. Зміст професії геодезиста з часом трансформується, але її актуальність залишається незмінною. Зростає число приватних компаній у сфері будівельної індустрії, геологорозвідки. Тому потреба в нових кадрах зберігається постійно.

Що робить геодезист та землевпорядник

Геодезист робить заміри певної місцевості та обробляє їх. Він складає плани, карти і описи характеристик рельєфу певної ділянки чи траси, готує дані для будівельних заходів і змін рельєфу місцевості, а також описує стан будівельного об’єкта.

Дуже затребувані такі спеціалісти у картографії, а також у проєктуванні та будівництві споруд, судохідних каналів, доріг. Геодезист відповідає за точність під час проведення будівельних робіт.

Які навички потрібні геодезисту та землевпоряднику

Переваги в роботі геодезиста та землевпорядника


Майбутнім абітурієнтам, які обирають професію та планують навчатися в Криворізькому національному університеті, в пригоді стане докладна покрокова інструкція «Вступ» . Скористайтеся нею, щоб розібратися з правилами вступу, підготуватися до іспитів, зрозуміти принцип зарахування, зібрати всі документи та не пропустити терміни їхньої подачі.


Обирайте освіту в рідному місті! Будьте кращими з найкращим КНУ!