ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ – «ПРОЦЕС ВИКОНАННЯ ТАХЕОМЕТРИЧНОЇ ЗЙОМКИ"

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ – «ПРОЦЕС ВИКОНАННЯ ТАХЕОМЕТРИЧНОЇ ЗЙОМКИ ТА ПОЛІГОНОМЕТРІЇ 2 РОЗРЯДУ, А ТАКОЖ ТРИГОНОМЕТРИЧНОГО НІВЕЛЮВАННЯ»

30 жовтня 2023 року ТОВ «УКРРУДПРОМ» для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» було організовано гостьову лекцію-практику на тему: «Процес виконання тахеометричної зйомки та полігонометрії 2 розряду, а також тригонометричного нівелювання» «Камеральна обробка і оформлення звіту за результатами робіт в електронному та паперовому вигляді » з головним геодезистом підприємства ТОВ «УКРРУДПРОМ» - Андрій ГРИЦАЄНКО.

Зі вступним словом до учасників зустрічі звернувся професор, завідувач кафедри геодезії Володимир ПЕРЕГУДОВ, який відмітив, що проведення подібних заходів є особливо актуальним, оскільки потрібно максимально наблизити підготовку фахівців до вимог ринку праці та запропонувати роботодавцям кваліфікованих та перспективних працівників.

У ході лекції та практичного заняття Андрій ГРИЦАЄНКО розповів здобувачам вищої освіти про діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування у цих сферах та його масштабування в Україні, проблеми та негативні чинники, що впливають на його розвиток.

Спікер під час лекції акцентував увагу здобувачів вищої освіти на топ навичок, на які звертають увагу працедавці при пошуку працівників, розповів про особливості кар’єрного зростання з власного досвіду.

Впродовж виступу лектора доцент Альона ПАЛАМАР звернула увагу студентів на практичних аспектах тих теоретичних проблем, які вивчаються у розрізі таких дисциплін як «Землеустрій» «Геодезія».

Лекція-практика відбулася в творчій та дружній атмосфері, а представлена інформація зацікавила студентів, які відчули важливість і перспективність обраної професії.

Фотозвіт лекції-практики можна переглянути за посиланням.