Олімпіади

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ДРУГОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

«ГЕОДЕЗІЯ ТА ЗЕМЛЕУСТРІЙ»


На інженерно економічному факультеті Одеського державного аграрного університету 17-19 квітня 2019 року відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Геодезія та землеустрій». В олімпіаді взяли участь студенти закладів вищої освіти, які готують фахівців галузі знань 19 «Архітектура та будівництво» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

В олімпіаді взяли участь студенти кафедри геодезії: Єропунова Ірина Володимирівна, Задорожня Ольга Юріївна та Барна Андрій Андрійович.

Єропунова Ірина Володимирівна, нагороджена Дипломом ІІІ ступеня у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Геодезія та землеустрій» та за рішенням журі та оргкомітету нагороджена грамотою за кращі результати з дисципліни «Землеустрій».

За рішенням журі та оргкомітету за кращі знання з дисципліни «Земельне право» нагороджена грамотою Задорожня Ольга Юріївна.

Висловлюється подяка за здійснення фахової підготовки до олімпіади, а також за роботу в складі заступника голови журі к.т.н., доценту кафедри геодезії Паламар Альоні Юріївні.

Учасники олімпіади не лише отримали цінний досвід у сфері геодезії та землеустрою, а й незабутні враження від олімпіади.

Кафедра геодезії вітає призерів олімпіади та бажає нових здобутків і перемог!